Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı

Merhaba,

Bu yazımıda sizlere güzel atlar diyarı olan Kapadokya'nın eşsiz güzelliklerinden ve çekimlerimiz hakkında kısa bilgiler vereceğim.

Pers dilinde “Güzel Atlar Ülkesi” olarak bilinen güzide bölgemiz Kapadokya, insanları manzarası ve tarihi ile sizi fazlasıyla büyüleyecek bir bölge. Güneşin bir başka doğduğu bu coğrafyada yüzlerce balonun havalanmasıyla başlayan bu serüven sizi masal diyarlara götürecek ilk adımdır. Ülkemizde sadece  Kapadokya'da olan bu görsel şova hem havadan hem de karadan tanıklık etmelisiniz.

Dünya'nın her yerinden turist akınına uğrayan bu bölge seyahat ve gezi severler için unutulmaz bir anı olarak kalıyor. Hatta dünyanın öbür ucunda evlenip balayına gelen yüzlerce çiftin olduğunu ve aşklarını bu eşsiz manzarada ölümsüzleştirmek istediklerini görüyoruz buda bu coğrafyada hizmet veren bir fotoğrafçı olarak bizi ziyadesi ile sevindiriyor. Dünya demişken ülkemizin güzel insanlarını da unutmuş değiliz gencinden yaşlısına evlisinden bekarına herkesin göz bebeği aslında Kapadokya.

Peki biz bu eşsiz doğada Kapadokya düğün fotoğrafçısı olarak neler yapıyoruz, isterseniz birazda bundan bahsedelim;

Gün doğumunda gökyüzündeki yüzlerce rengarenk balon eşliğinde başlayan Kapadokya dış çekimi miz 6-7 farklı mekânda devam ediyor. Taleplere göre Cave (mağara) otellerde de çekime devam edebiliyoruz. Lakin gün doğumunda bazı gelin hanımların hazırlanması meşakkatli olduğu için gün doğumu çekimi istemeye biliyorlar biz bu çiftlerimiz içinde öğlen saatlerinden gün batımına kadar değişken 7-8 mekanda dış çekim lerini yapmayı öneriyoruz. Günümüz trendlerinden olan serbest (casual) kıyafetler Kapadokya’da da çok hoş görünmekte. Beyaz sade bir elbise ve damat beyin giyeceği keten pantolon gömlekle eğlenceli aktif ve spontane kareler çekmem oldukça keyifli.

Kısaca özetleyecek olursak, Kapadokya peri masallarının diyarı sizlerde en mutlu anlarınızı burada ölümsüzleştirmek isterseniz galerimize bir göz atın ve konseptler hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Bir sonraki yazımızda buluşuncaya dek

Mutlu kalın... 🙂

 

Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı

Mahmuthan ACAR

 

 

Kapadokya dış çekim

Kapadokya balon dış çekim

Ürgüp, göreme, uçhisar, avanos, dış çekim

Yorum veya Soru Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.